12 Yıldır, Gururla!

Uzun yıllardır kentsel dönüşüm sektöründe birlikte başardığımız projelerle gurur duyuyoruz. Amacımız, şehirlerimizin estetik ve fonksiyonelliği bir arada sunan, sürdürülebilir ve yaşanabilir mekânlarla dönüşmesine katkıda bulunmaktır.

Tecrübeli ekibimiz, yenilikçi tasarımlarımız ve kalite odaklı yaklaşımımızla birlikte, kentsel dönüşümde ve iç mimarlıkta öncü olmaya devam edeceğiz. Sadece yerel değil, uluslararası projelerde de varlık gösteriyor ve ülkemizin adını dünya sahnesinde gururla temsil ediyoruz. 

Bahadır Demirci

CEO / Founder

Binyıl Yapı

Misyon

  • Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan yenilenen yüzümüz ile müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile “en iyi” şekilde değerleri yönetmek.
  • Müteahhitlik ve yönetim bilimlerindeki en son teknolojik olanakları kullanılarak daima yüksek kalite standartlarında gelişen inşaat teknolojileriyle uygun yapılar üretmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve mükemmelleşme anlayışını esas alarak, insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı üstün nitelikli yapı anlayışını, kusursuz proje ve uygulama sistemleriyle birleştirme hedefini taşımak.
  • Günümüz için ve gelecek kuşaklara karşı sosyal sorumluluğu yerine getirmeyi kurum kültürünün bir parçası olarak konumlandıran BİNYIL YAPI A.Ş. çalışmalarını planlarken, süreklilik ilkesini ön planda tutmaktadır. Çalışmalarında bu ilkeyi temel almakta ve toplumsal projelerinde sürdürülebilir çevre konusuna odaklanmaktadır. Misyonumuz, çevre koruma bilinciyle davranarak örnek projeler ile bu bilinci yayarak yapı sektöründe önder bir firma olmaktır.
Binyıl Yapı

Vizyon

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan firmamız;

  • Üstlendiği görevlerde farklılıklar yaratarak kalıcı eserler yaratma hedefi ile kalite ve uygulama süresi açısından üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğini koruyan, çağdaş ve modern Türkiye için, ülkemiz ekonomisine katkısını sürekli olarak arttırmayı hedeflemektedir.
  • Yapı sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen Türkiye’nin en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz,
  • Geleceğimizi bugünden şekillendiriyoruz. Varlık nedenimiz olan müşterilerimize güvenli yapılar, mekânlar ve karlı yatırım fırsatları yaratmaktayız,
  • Girişimcilik ruhu taşıyan, genel olarak Kadıköy-Göztepe bölgesinde ilk ve örnek olma özelliği taşıyan tasarımlar ışığında geliştirdiğimiz projeler ile bölgemizin önemli mimari yapıtlarını inşa etme bilinci ve sorumluluğunu taşımaktayız.

34

yıllık ulusal ve uluslararası tecrübe

Neler Yapıyoruz?

Kentsel dönüşüm faaliyetleri ve iç mimarlık projeleri ile ilgileniyoruz.

Neden Biz?

Ülke sınırlarını aşan tecrübemizle, projelerimize disiplinli bir yaklaşım sergiliyoruz.

Size özel inşaat hizmetleri için 

Binyıl Yapı

Kataloğumuza
Göz Atın

0
Kentsel Dönüşüm
0
İç Mimarlık
0
Kalifiye Personel
0
Yıllık Tecrübe

Binyıl Yapı

34 yıldır gururla,
daima ileriye!

Geçmişten bugüne birçok kentsel dönüşüm projesine imza atmanın gururunu yaşıyoruz. Çağdaş mimari anlayışımız ve inovatif yaklaşımlarımızla her projeye özgün bir bakış açısı sunuyor, katma değeri yüksek yaşam alanları oluşturuyoruz.

Adres

Dumlupınar Mah. Mandıra Cad.
No:186/2, 34720, Kadıköy/İstanbul
Yol Tarifi Al

Telefon

+90 (216) 567 70 58

Mail

Sosyal Medya

binyilyapi.com © 2023 |  Tüm hakları saklıdır.